Hollie känns som vanligt på dagarna nu, men inte på nätterna… dem är ganska hemska, hon vaknar minst 2-3 gånger och skriker i panik och är iprincip helt otröstlig, det enda som kan trösta henne är att få välling så det har hon vissa nätter fått 3 ggr🙄..
vi gissar på att det är någon slags nattskräck från sjukhuset💔 - varje gång hon somnade blev hon väckt av nån som höll på med henne. Så det kanske inte är så konstigt men det är frustrerande, -frustrerande att inte kunna göra något åt det.
Och hon vägrar att sova själv, då gnyr och gnäller hon ännu mer i sömnen än hon redan gör, så nu sover hon i vår säng. Jag har nog Aldrig varit så trött tidigare som jag är -varje dag, just nu..
På jobbet går det bra, nu börjar december - det är oftast mer att göra då när alla vill va fina till sina julevenemang, det är kul! 90% gör röda naglar.
Ett par av dem:

Ikväll Blev jag klar med alla nissebreven🙏🏻 imorgon flyttar han in och Elvira har längtat som bara den! Hon tror kanske inte att han kommer i år, så jag tror hon kommer bli jätteöverraskad imorgon när hon får syn på hans dörr och första brevet.


Jag avancerade dörren en aning från förra året
